piątek, 21 czerwca 2019

 

2013-10-27

Porozumienie UP-SLD w udziale w wyborach i współpracy

Unia Pracy podpisała z Sojuszem Lewicy Demokratycznej umowę o współpracy w nadchodzących wyborach do Parlamentu Europejskiego, samorządu i Sejmu oraz Senatu. Umacnia to działania lewicy w Polsce i koncentruje jej działania. Jesteśmy przekonani o tej konieczności z uwagi na marginalizację wielu środowisk, zmęczenie się rządzeniem przez PO oraz wzrastającymi oczekiwaniami narodu wobec rządzących. Wychodzimy temu na przeciw podejmując trud integracji narodu wobec niezbędnych działań dla poprawy bytu i bezpieczeństwa państwa.

Oto informacja o podpisanej umowie:

http://www.sld.org.pl/aktualnosci/8606-sld_i_unia_pracy_podpisaly_umowe_koalicyjna.html  

 

Szanowne Koleżanki i Koledzy, Drodzy Sympatycy, Szanowni Czytelnicy,

Minęły wybory do samorządu a na nas spadają różnorodne plagi. Pogłębia się kryzys gospodarczy pozostawiając wiele rodzin bez pracy i środków do życia. Wzrost bezrobocia przyspiesza, zaś władza się bawi naszym kosztem. Dzisiaj już widzimy, że zaufanie dla rządzących zostało zniweczone. Dziura budżetowa rośnie i brakuje środków niemal na wszystko. Tylko psy i koty mają się lepiej, bo mają swoje schroniska i mają co jeść.

Nas najbardziej niepokoją wykluczenia i pogłębiające się enklawy biedy, nędzy i ubóstwa. Jak by tego było mało rząd doprowadził do tego, że brakuje pieniędzy także na leczenie nas. Wielu ludzi nie może być poddanych leczeniu z uwagi na ogromny bałagan w służbie zdrowia spowodowany urządzaniem się na tej służbie ludzi związanych z rządzącymi.

Pamiętajmy więc, gdyż zbliżają się wybory do parlamentu europejskiego. Nie dajmy się ogłupić i dobrze się zastanówmy przed wrzuceniem kolejnej kartki z głosem do urny wyborczej. Nie pozwólmy sobie mydlić oczu obietnicami, bo nimi jak mówi ludowe porzekadło jest piekło wybrukowane. Bierzmy sprawy w swoje ręce i mądrze decydujmy bez brania pod uwagę miss piękności plakatów, czy też nikomu nie potrzebnych obietnic. Odrzućmy krasomówstwo i patrzmy bardzo realnie na to co będzie następnego dnia po wyborach.


Wszelskie prawa zastrzeżone.