czwartek, 20 czerwca 2019

 

2013-10-27

Gratulacje dla Bronisława Komorowskiego - Prezydenta RP

Lubuska Unia Pracy z zadowoleniem przyjęła informację o wyborze Bronisława Komorowskiego na Prezydenta RP. Jest to tym bardziej zasadne, że Unia Pracy poparła tę kandydaturę na Radzie Krajowej. Życzymy nowo wybranemu Prezydentowi RP przede wszystki zdrowia, pomyślności w rozwoju naszej ojczyzny, rozwagi w podejmowaniu decyzji i skutecznych działań w budowie dobrobytu kraju oraz wszystkich obywateli bez względu na podziały polityczne. Jesteśmy przekonani, że Bronisław Komorowski podoła tym trudnym wyzwaniom, czego z całego serce życzymy.

Lubuska Unia Pracy

 

 

Szanowne Koleżanki i Koledzy, Drodzy Sympatycy, Szanowni Czytelnicy,

Minęły wybory do samorządu a na nas spadają różnorodne plagi. Pogłębia się kryzys gospodarczy pozostawiając wiele rodzin bez pracy i środków do życia. Wzrost bezrobocia przyspiesza, zaś władza się bawi naszym kosztem. Dzisiaj już widzimy, że zaufanie dla rządzących zostało zniweczone. Dziura budżetowa rośnie i brakuje środków niemal na wszystko. Tylko psy i koty mają się lepiej, bo mają swoje schroniska i mają co jeść.

Nas najbardziej niepokoją wykluczenia i pogłębiające się enklawy biedy, nędzy i ubóstwa. Jak by tego było mało rząd doprowadził do tego, że brakuje pieniędzy także na leczenie nas. Wielu ludzi nie może być poddanych leczeniu z uwagi na ogromny bałagan w służbie zdrowia spowodowany urządzaniem się na tej służbie ludzi związanych z rządzącymi.

Pamiętajmy więc, gdyż zbliżają się wybory do parlamentu europejskiego. Nie dajmy się ogłupić i dobrze się zastanówmy przed wrzuceniem kolejnej kartki z głosem do urny wyborczej. Nie pozwólmy sobie mydlić oczu obietnicami, bo nimi jak mówi ludowe porzekadło jest piekło wybrukowane. Bierzmy sprawy w swoje ręce i mądrze decydujmy bez brania pod uwagę miss piękności plakatów, czy też nikomu nie potrzebnych obietnic. Odrzućmy krasomówstwo i patrzmy bardzo realnie na to co będzie następnego dnia po wyborach.


Wszelskie prawa zastrzeżone.