czwartek, 20 czerwca 2019

 

2013-10-27

Emilian Popławski na 4 miejscu w Okręgu 13

UWAGA!

Informujemy, że Emilian Popławski - przewodniczący Lubuskiej Unii Pracy startuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego w  Okręg nr 13 – LUBUSKIE, ZACHODNIOPOMORSKIE
1. Bogusław Liberadzki
2. Dariusz Wieczorek
3. Jolanta Danielak
4. Emilian Popławski
5. Joanna Agatowska
6. Paweł Leszczyński
7. Jerzy Zaroda
8. Kazimierz Kęs
9. Jacek Woźniak
10. Radosław Drozdowicz
Pozostali kandydaci na tej liscie to członkowie SLD z tego Okręgu.
 

Szanowne Koleżanki i Koledzy, Drodzy Sympatycy, Szanowni Czytelnicy,

Minęły wybory do samorządu a na nas spadają różnorodne plagi. Pogłębia się kryzys gospodarczy pozostawiając wiele rodzin bez pracy i środków do życia. Wzrost bezrobocia przyspiesza, zaś władza się bawi naszym kosztem. Dzisiaj już widzimy, że zaufanie dla rządzących zostało zniweczone. Dziura budżetowa rośnie i brakuje środków niemal na wszystko. Tylko psy i koty mają się lepiej, bo mają swoje schroniska i mają co jeść.

Nas najbardziej niepokoją wykluczenia i pogłębiające się enklawy biedy, nędzy i ubóstwa. Jak by tego było mało rząd doprowadził do tego, że brakuje pieniędzy także na leczenie nas. Wielu ludzi nie może być poddanych leczeniu z uwagi na ogromny bałagan w służbie zdrowia spowodowany urządzaniem się na tej służbie ludzi związanych z rządzącymi.

Pamiętajmy więc, gdyż zbliżają się wybory do parlamentu europejskiego. Nie dajmy się ogłupić i dobrze się zastanówmy przed wrzuceniem kolejnej kartki z głosem do urny wyborczej. Nie pozwólmy sobie mydlić oczu obietnicami, bo nimi jak mówi ludowe porzekadło jest piekło wybrukowane. Bierzmy sprawy w swoje ręce i mądrze decydujmy bez brania pod uwagę miss piękności plakatów, czy też nikomu nie potrzebnych obietnic. Odrzućmy krasomówstwo i patrzmy bardzo realnie na to co będzie następnego dnia po wyborach.


Wszelskie prawa zastrzeżone.