niedziela, 21 lipca 2019

 

2013-10-27

Konferencja Lubuskiej Unii Pracy

  W dniu 28 września br. odbyła się konferencja zorganizowana przez Lubuską Unię Pracy w Gorzowie Wlkp. w której udział wzięli m.in. :

  • Waldemar Witkowski - przewodniczący Unii Pracy
  • prof. Adam Gierek - Euro poseł

Konferencję otworzył i gości przywitał Emilian Popławski - przewodniczący Lubuskiej Unii Pracy, który jest także kandydatem na posła z listy LiD w województwie lubuskim. Po otwarciu konferencji dalsze obrady prowadził Kazimierz Rapacz - wiceprzewodniczący Lubuskiej Unii Pracy.

Uczestnicy konferencji wysłuchali wystąpienia Emiliana Popławskiego, Waldemara Witkowskiego i prof. Adama Gierka - Euro posła ( uwaga - zdjęcia z konferencji do obejrzenia w galerii zdjęć)

 

kliknij by powiekszyc
 

Szanowne Koleżanki i Koledzy, Drodzy Sympatycy, Szanowni Czytelnicy,

Minęły wybory do samorządu a na nas spadają różnorodne plagi. Pogłębia się kryzys gospodarczy pozostawiając wiele rodzin bez pracy i środków do życia. Wzrost bezrobocia przyspiesza, zaś władza się bawi naszym kosztem. Dzisiaj już widzimy, że zaufanie dla rządzących zostało zniweczone. Dziura budżetowa rośnie i brakuje środków niemal na wszystko. Tylko psy i koty mają się lepiej, bo mają swoje schroniska i mają co jeść.

Nas najbardziej niepokoją wykluczenia i pogłębiające się enklawy biedy, nędzy i ubóstwa. Jak by tego było mało rząd doprowadził do tego, że brakuje pieniędzy także na leczenie nas. Wielu ludzi nie może być poddanych leczeniu z uwagi na ogromny bałagan w służbie zdrowia spowodowany urządzaniem się na tej służbie ludzi związanych z rządzącymi.

Pamiętajmy więc, gdyż zbliżają się wybory do parlamentu europejskiego. Nie dajmy się ogłupić i dobrze się zastanówmy przed wrzuceniem kolejnej kartki z głosem do urny wyborczej. Nie pozwólmy sobie mydlić oczu obietnicami, bo nimi jak mówi ludowe porzekadło jest piekło wybrukowane. Bierzmy sprawy w swoje ręce i mądrze decydujmy bez brania pod uwagę miss piękności plakatów, czy też nikomu nie potrzebnych obietnic. Odrzućmy krasomówstwo i patrzmy bardzo realnie na to co będzie następnego dnia po wyborach.


Wszelskie prawa zastrzeżone.