czwartek, 20 czerwca 2019

 

2007-08-15

Kontakt

Biuro Rady Wojewódzkiej Lubuskiej Unii Pracy

ul. Borowskiego 31,  66-400 Gorzów Wlkp.,        

e-mail: biuro@lubuskauniapracy.pl


 Przewodniczący Rady Lubuskiej Unii Pracy

Zbigniew WŁODARCZAK – tel +48 572821208  

e-mail: przewodniczacy@lubuskauniapracy.pl 


Telefony do członków władz Lubuskiej Rady Unii Pracy

- wiceprzewodniczący - Romuald Sikorski – tel +48 661 835 187;

   e-mali: romsikorski@wp.pl

 

- wiceprzewodniczący  - 

 


- sekretarz Bogusław E. Wójcik – tel +48 603 843 996,

  e-mail – wojcikbe@wp.pl

 

- skarbnik  –  

 

https://www.facebook.com/lup.gorzowwlkp?fref=ts

 

Szanowne Koleżanki i Koledzy, Drodzy Sympatycy, Szanowni Czytelnicy,

Minęły wybory do samorządu a na nas spadają różnorodne plagi. Pogłębia się kryzys gospodarczy pozostawiając wiele rodzin bez pracy i środków do życia. Wzrost bezrobocia przyspiesza, zaś władza się bawi naszym kosztem. Dzisiaj już widzimy, że zaufanie dla rządzących zostało zniweczone. Dziura budżetowa rośnie i brakuje środków niemal na wszystko. Tylko psy i koty mają się lepiej, bo mają swoje schroniska i mają co jeść.

Nas najbardziej niepokoją wykluczenia i pogłębiające się enklawy biedy, nędzy i ubóstwa. Jak by tego było mało rząd doprowadził do tego, że brakuje pieniędzy także na leczenie nas. Wielu ludzi nie może być poddanych leczeniu z uwagi na ogromny bałagan w służbie zdrowia spowodowany urządzaniem się na tej służbie ludzi związanych z rządzącymi.

Pamiętajmy więc, gdyż zbliżają się wybory do parlamentu europejskiego. Nie dajmy się ogłupić i dobrze się zastanówmy przed wrzuceniem kolejnej kartki z głosem do urny wyborczej. Nie pozwólmy sobie mydlić oczu obietnicami, bo nimi jak mówi ludowe porzekadło jest piekło wybrukowane. Bierzmy sprawy w swoje ręce i mądrze decydujmy bez brania pod uwagę miss piękności plakatów, czy też nikomu nie potrzebnych obietnic. Odrzućmy krasomówstwo i patrzmy bardzo realnie na to co będzie następnego dnia po wyborach.


Wszelskie prawa zastrzeżone.