poniedziałek, 17 2018

 

2017-11-04

Zebranie Rady Krajowej Unii Pracy

W dniu 19 lipca 2015 r. w Poznaniu odbyło sie zebranie Rady Krajowej Unii Pracy. W zebraniu uczestniczył Zbigniew Włodarczak - przewodniczący Lubuskiej Rady Unii Pracy. Podczas obrad dyskutowano o zbliżających sie wyborach do Sejmu i Senatu. Wstępnie przyjęto kandydatury do Sejmu i Senatu. Lubuska Unia Pracy zgłosiła sześciu kandydatów do Sejmu i jednego kandydata do Senatu. Kandydaci Unii Pracy wraz z innymi bedą w ramach Zjednoczonej Lewicy tworzyć listę w wyborach.
<<< poprzednielista zdjęć

Zbigniew Włodarczak - przewodniczący Lubuskiej Unii Pracy
 

Szanowne Koleżanki i Koledzy, Drodzy Sympatycy, Szanowni Czytelnicy,

Minęły wybory do samorządu a na nas spadają różnorodne plagi. Pogłębia się kryzys gospodarczy pozostawiając wiele rodzin bez pracy i środków do życia. Wzrost bezrobocia przyspiesza, zaś władza się bawi naszym kosztem. Dzisiaj już widzimy, że zaufanie dla rządzących zostało zniweczone. Dziura budżetowa rośnie i brakuje środków niemal na wszystko. Tylko psy i koty mają się lepiej, bo mają swoje schroniska i mają co jeść.

Nas najbardziej niepokoją wykluczenia i pogłębiające się enklawy biedy, nędzy i ubóstwa. Jak by tego było mało rząd doprowadził do tego, że brakuje pieniędzy także na leczenie nas. Wielu ludzi nie może być poddanych leczeniu z uwagi na ogromny bałagan w służbie zdrowia spowodowany urządzaniem się na tej służbie ludzi związanych z rządzącymi.

Pamiętajmy więc, gdyż zbliżają się wybory do parlamentu europejskiego. Nie dajmy się ogłupić i dobrze się zastanówmy przed wrzuceniem kolejnej kartki z głosem do urny wyborczej. Nie pozwólmy sobie mydlić oczu obietnicami, bo nimi jak mówi ludowe porzekadło jest piekło wybrukowane. Bierzmy sprawy w swoje ręce i mądrze decydujmy bez brania pod uwagę miss piękności plakatów, czy też nikomu nie potrzebnych obietnic. Odrzućmy krasomówstwo i patrzmy bardzo realnie na to co będzie następnego dnia po wyborach.


Wszelskie prawa zastrzeżone.