czwartek, 20 czerwca 2019

 

2017-11-04

Spotkanie koalicyjne

W Zielonej Górze w siedzibie SLD w dniu14.03.2014 r odbyło się spotkanie z Prof. Bogusławem Liberadzkim, kandydatem Koalicyjnego Komitetu Wyborczego SLD-UP. W spotkaniu uczestniczyli Przewodniczący Rad Wojewódzkich SLD – Bogusław Wontor i Unii Pracy – Emilian A. Popławski oraz przedstawiciele organizacji współpracujących. Prof. Liberadzki podsumował okres pracy w Parlamencie Europejskim, osiągnięcia w załatwianiu spraw ważnych dla Ziemi Lubuskiej oraz pracę w Komisji Budżetowej Parlamentu Europejskiego. Uczestnicy spotkania jednogłośnie poparli działania Prof. Liberadzkiego i jego udział w kandydowaniu z pierwszego miejsca w nadchodzących majowych wyborach .
kliknij by powiekszyc
 

Szanowne Koleżanki i Koledzy, Drodzy Sympatycy, Szanowni Czytelnicy,

Minęły wybory do samorządu a na nas spadają różnorodne plagi. Pogłębia się kryzys gospodarczy pozostawiając wiele rodzin bez pracy i środków do życia. Wzrost bezrobocia przyspiesza, zaś władza się bawi naszym kosztem. Dzisiaj już widzimy, że zaufanie dla rządzących zostało zniweczone. Dziura budżetowa rośnie i brakuje środków niemal na wszystko. Tylko psy i koty mają się lepiej, bo mają swoje schroniska i mają co jeść.

Nas najbardziej niepokoją wykluczenia i pogłębiające się enklawy biedy, nędzy i ubóstwa. Jak by tego było mało rząd doprowadził do tego, że brakuje pieniędzy także na leczenie nas. Wielu ludzi nie może być poddanych leczeniu z uwagi na ogromny bałagan w służbie zdrowia spowodowany urządzaniem się na tej służbie ludzi związanych z rządzącymi.

Pamiętajmy więc, gdyż zbliżają się wybory do parlamentu europejskiego. Nie dajmy się ogłupić i dobrze się zastanówmy przed wrzuceniem kolejnej kartki z głosem do urny wyborczej. Nie pozwólmy sobie mydlić oczu obietnicami, bo nimi jak mówi ludowe porzekadło jest piekło wybrukowane. Bierzmy sprawy w swoje ręce i mądrze decydujmy bez brania pod uwagę miss piękności plakatów, czy też nikomu nie potrzebnych obietnic. Odrzućmy krasomówstwo i patrzmy bardzo realnie na to co będzie następnego dnia po wyborach.


Wszelskie prawa zastrzeżone.